O MNĚ

"Jazyk je pádnější zbraň, než-li meč."

Euripidés

Vystudovala jsem obor živé jazyky. Český, anglický a francouzský. Učila jsem se taky španělsky, rusky či latinsky, ale víte co? Čeština je stejně ze všech nejkrásnější.

Od svých 24 let jsem vedla lokální periodikum Šeberácké noviny a kromě šéfredaktorské činnosti přispívala řadou rozhovorů a článků. Psala a překládala jsem na zakázku pro své přátele a známé.

Moje hlavní a první trvalé zaměstnání ale bylo ve společnosti, která pro developery, obchodní centra a města vyrábí vánoční výzdobu a dětská hřiště. Během svého pětiletého působení jsem se vypracovala na vedoucí marketingu a PR a pomáhala společnosti při expanzi na nové trhy. Profesní zaměření na strategii B2B marketingu a zahraniční obchod přineslo do mojí praxe obchodně-marketingové cítění.

V mém portfoliu od té doby najdete taky tiskovky, psaní firemního časopisu, textace katalogů či obsah webu a sociálních sítí. 

Mé další kariérní (k)roky vedly do knižního nakladatelství. I tady jsem se řadu let starala na pozici brand manažerky i o reklamní kreativu a texty, tvorbu kampaní, vymýšlení reklamních sloganů, psaní newsletterů či tvorbu knižních anotací. 

Všechny mé další zkušenosti a celou mou kariéru spojuje psaní, popisování a péče o náročné klienty, a to napříč obory. 

O čem píšu - i čtu - ze všeho nejradši? Je to stavebnictví, architektura, design, řemeslná výroba, wellness, gastronomie, služby, finanční gramotnost, yachting, kultura a umění.

Uzpůsobím jazyk vašim klientům a cílové skupině. Pomůžu vám představit se světu co nejlépe.

A moc se těším na spolupráci.Jsem tu pro vás. "A každé další zbytečné slovo už je zbytečné."

Jára Cimrman

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky