O MNĚ

"Jazyk je pádnější zbraň, než-li meč."

Euripidés

Vystudovala jsem obor živé jazyky. Český, anglický a francouzský. Učila jsem se taky španělsky, rusky či latinsky, ale víte co? Čeština je stejně ze všech nejkrásnější.

Od svých 24 let jsem vedla lokální periodikum Šeberácké noviny a kromě šéfredaktorské činnosti přispívala řadou rozhovorů a článků. Psala a překládala jsem na zakázku pro své přátele a známé.

Moje hlavní a první trvalé zaměstnání ale bylo ve společnosti, která pro developery, obchodní centra a města vyrábí vánoční výzdobu a dětská hřiště. Během svého pětiletého působení jsem se vypracovala na vedoucí marketingu a PR a pomáhala společnosti při expanzi na nové trhy. Profesní zaměření na strategii B2B marketingu a zahraniční obchod přineslo do mojí praxe obchodně-marketingové cítění.

V mém portfoliu od té doby najdete taky tiskovky, psaní firemního časopisu, textace katalogů či obsah webu a sociálních sítí. 

Mé další kariérní (k)roky vedly do knižního nakladatelství. I tady jsem se řadu let starala na pozici brand manažerky i o reklamní kreativu a texty, tvorbu kampaní, vymýšlení reklamních sloganů, psaní newsletterů či tvorbu knižních anotací. 

Všechny mé další zkušenosti a celou mou kariéru spojuje psaní, popisování a péče o náročné klienty, a to napříč obory. 

O čem píšu - i čtu - ze všeho nejradši? Je to stavebnictví, architektura, design, řemeslná výroba, wellness, gastronomie, služby, finanční gramotnost, yachting, kultura a umění.

Uzpůsobím jazyk vašim klientům a cílové skupině. Pomůžu vám představit se světu co nejlépe.

A moc se těším na spolupráci.Jsem tu pro vás. "A každé další zbytečné slovo už je zbytečné."

Jára Cimrman

© 2023 Kateřina Hájková
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky